Про нас

ТМ «Ультрасвіт» торгівельне приватне підприємство, засноване в 1996 році, в даний момент є одним з найбільших на Україні торговим підприємством, має широку оптово-роздрібну торговельну мережу в багатьох регіонах країни і реалізазує світло-технічну продуцкцію побутового і промислового напрямку в широкому асортименті. Має товарні склади та ремонтні майстерні в місті Львові та Хмельницькому.

За час роботи ми вивчили ринок і пропонуємо Вам люстри, бра, настільні лампи, торшери, різноманітні світильники і багато іншого від великих виробників. На нашому сайті представлено освітлювальне обладнання різного призначення: для будинків, квартир, офісів, готелів, інших приміщень. Також у нас Ви знайдете широкий вибір вуличних світильників і садово-паркових фону рей, підсвічувань для фонтанів, басейнів, декоративних ставків. З ними Ви створите будь-яке бажане освітлення Вашому саду!

Ми гарантуємо Вам оптимальну цінову політику, так як працюємо тільки з прямими постачальниками. Наша продукція тільки високої якості. На сайті нашої компанії регулярно оновлюється каталог продукції.

У нас вас приємно здивує не тільки асортимент, але і ціни на нашу продукцію. Кваліфіковані менеджери завжди проконсультують Вас з питань освітлення та підбору світильників по дизайну. Ми зацікавлені в постійних клієнтах і прагнемо дарувати не просто світло, а й душевне тепло.

ultra-svit-front-view.jpg

Наші партнери