Сьогодні в світі виробляють масу різних освітлювальних приладів. Їх стиль, матеріали відрізняються. Вони можуть бути сучасними і антикварними, але всіпризначені освітлювати кімнати, оживляти декор. У вітальню можна вибрати важкий і масивний підвісний світильник. В інших кімнатах варто використовувати більш скромні моделі або віддати перевагу локальному, точкового світлу.

Особливості стилів приладів для освітлення

Ці елементи виробляються в розмаїтті стилів і різняться формами:

  • Стиль економ. Лампи легко вписуються у найхимерніший або простий дизайн, стають його частиною. Наші фахівці підібрали для вас колекцію з безлічі освітлювальних приладів від провідних брендів, ексклюзивні моделі – для кожного покупця ми підберемо прилад в залежності від конкретних потреб. Особливості стилю економ – прості матеріали і стриманий дизайн.
  • Лофт. Багато деталей виконується вручну, що надає цінність такому виробу. Нерідко в лампах у стилі лофт присутнє скло, яке видували склодуви, елементи кування. Адже важливі не тільки якісні матеріали, але і різноманітний дизайн. Виробники приділяють увагу кожній дрібниці, тому їх торшери і бра, стельові лампи і настінні світильники так популярні.
  • Сучасний стиль. Це переважно скло і метал. Вони вигідно прикрашають житлові будинки, громадські місця. Якщо вам потрібен надійний, довговічний освітлювальний прилад, зроблений з якісного матеріалу, з ексклюзивним дизайном – ми допоможемо з вибором. Всі моделі неординарні, в них продумана кожна дрібниця. Для будинку, офісу, готелю, ресторану знайдеться відповідна модель потрібного напрямку.
  • Етнічний стиль. Особливо приємно те, що в цих приладах для освітлення поєднано найвищу якість матеріалів і дизайн, що повторює історичні мотиви. Світлотехніка етнічного стилю допоможе вам відтворити неповторну атмосферу, доповнити інтер'єр арт-деко, додати родзинку в строгий модерн. Також ряд рішень можна використовувати, якщо приміщення оформлене в дусі кантрі.
  • Класичний стиль – це багатство фарб і різноманітність матеріалів. Світильники в класичному виконанні підійдуть для теплого домашнього інтер'єру, підкреслять елементи декору великого офісу, будуть мати гарний вигляд у престижному готелі.
  • Східний стиль– це різнокольорове скло, каміння, стрази, варіації з орнаментом. Люстри і бра в східному стилі прикрасять відповідний інтер'єр. Поєднуються з багатими, важкими тканинами.
У нас завжди демократичні ціни й оригінальна продукція. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і гарантуємо якість товарів. Потрібна порада щодо вибору приладу – звертайтеся до менеджера за телефоном, вказаним на сайті.